top of page

Biz kazanan bir takımız – Birlikte fark yaratabiliriz.

Başarıyoruz çünkü tutkumuz var ve doğru olanı kolay bir şey olmadığında bile yapılabileceğine inanıyoruz.  

Her yeni gün doğumunu olağanüstü şeyleri başarmak adına karşılıyoruz.

 

Akıllı ve motive olmuş takımımız tarafından desteklenirken çalışmalarımızdan

etkilenmek istiyorsanız birlikte fark yaratmak üzere sizi bekliyoruz.   

 

Bugün “SEMİ” çözüm ortağı olarak destek vermekte olduğu tüm müşteri portföyüne sergilediği eşit mesafedeki duruşuyla bir “GÜVEN” sembolü olabilmeyi başarmıştır.

 

Her an kırılmaya açık olan bu GÜVEN ÇEMBERİNİ taşıyabilmek ekibimizin

iş hayatındaki ANLAM ARAYIŞI’nı bulmasına yardımcı olmuştur.

Biz Kimiz?

SEMİ, 1992 yılında çeviri sektörüne dahil oldu ve Ekim 1999’da Kurumsal olarak kuruldu.

 

Günümüzde SEMİ, özellikle “Hukuk”, “Sigorta” ve “Finans” başlığı altındaki çevirilerde branşlaşmış olup zengin bir tecrübeye sahiptir. Bu alanlardaki yetkinliği Profesyonel çeviri kadrosunun yüksek uzmanlık düzeyine dayanmaktadır.

 

Ekibin tüm üyeleri sadece anadillerinde ve kendi uzmanlık alanlarında hizmet verirler. En yüksek kaliteyi korumak amacıyla, aynı metinleri, aynı müşterileri aynı çevirmenlere emanet ettik. 

Neredeyiz?

Hizmet vermekte olduğumuz birçok Hukuk Bürosu, Danışmanlık Firmaları, Çokuluslu Şirketler ve Finans Kuruluşları tüm stratejik bilgilerin yer aldığı ve birbirleri ile rekabet ettikleri ve birbirlerine rakip oldukları aynı projeyi her iki taraf da bize emanet etmekte hiç tereddüt yaşamamışlardır.

 

Bugün “SEMİ” hizmet vermekte olduğu tüm müşteri portfoyüne sergilediği eşit mesafedeki duruşuyla bir “GÜVEN” sembolü olabilmeyi başarmıştır.

 

Her an kırılmaya müsait olduğunu bildiğimiz bu GÜVEN ÇEMBERİNİ taşıyabilmek ekibimizin iş hayatındaki ANLAM ARAYIŞI’nı bulmasına  yardımcı olmuştur.

Ekibimiz

Çeviri, bir belgenin içeriğini anlamanın ötesinde bir yetenektir. Metin, okuyucunun anadilinde yeniden yaratılmalıdır, ancak aynı zamanda tamamen doğru olmalıdır. Bu nedenle kurum içinde çalışan ve serbest olarak hizmet veren ekibimizi seçerken izlediğimiz yöntemler çok özeldir.

 

Ancak bundan daha da fazlası biz açık olan iş pozisyonuna göre eleman seçmek yerine bizim gibi düşünen aynı değerleri paylaşan ve yaptığı işte bir Anlam Arayışı içinde olanlar ile birlikte olmaya gayret ederiz.

bottom of page